Економіст на аутсорс. Чому це вигідно?


Аутсорсинг став все більш популярним в сучасному бізнесі під час війни в Україні. Компанії звертаються до зовнішніх постачальників послуг, щоб ефективно вирішувати ряд завдань, які раніше робили їхні власні співробітники. І одним з таких завдань є економічний аналіз і планування, а саме послуга "Економіст на аутсорс" від компанії "Бюро".

Що собою являє ця послуга?

Економіст на аутсорс - коли бізнесу не потрібен власний економіст, але потрібне оперативне відображення операцій з обліку та формування звітів для власника, задля прийняття ефективних рішень.

Які переваги цієї послуги?

  • Економія коштів

Одним з ключових факторів, що роблять аутсорсинг економістів вигідним, є зниження витрат. Замість того, щоб мати постійний штатний працівник, якому потрібно платити зарплату, виплату соціальних виплат та інші видатки, ви можете співпрацювати з фахівцем на засадах аутсорсингу. Ви платите тільки за фактично надані послуги, що значно зменшує витрати і дозволяє ефективніше розподіляти бюджет компанії.

  • Експертна компетенція

Працюючи з аутсорсинговим економістом, ви маєте можливість отримати доступ до висококваліфікованої експертизи. Компанія "Бюро" має великий багаж знань у галузі економіки, який налічує понад 15 років робити з різними підприємствами.

  • Гнучкість і масштабованість

Аутсорсинг економістів дозволяє вам бути гнучкими в організації своїх ресурсів. Ви можете використовувати послуги економіста лише в той період, коли це необхідно, наприклад, під час проведення аналізу фінансових показників або підготовки стратегічних планів. Ви можете легко масштабувати свої потреби, залежно від обсягу роботи.

  • Отримання нових підходів та інновацій

Робота з економістом на аутсорс може принести свіжі інсайти і нові підходи до розв'язання економічних завдань вашої компанії. Часто такі фахівці мають досвід роботи з різними клієнтами і галузями, що дозволяє їм пропонувати інноваційні рішення та підходи до вирішення проблем. В той час, як штатні економісти можуть не завжди розвиватись та слідкувати за інноваціями в галузі.

Ви отримуєте

  • опертивні фінансові дані, ще до стану заборгованості,

  • контроль залишків у касі та на рахунках,

  • можливість запровадження бюджетування,

  • об'єктивна інформація щодо фінансового стану вашої компанії.

Вибір такої послуги від компанії "Бюро" дозволяє фокусуватися на основних аспектах бізнесу, залучати професіоналів з різним досвідом і ефективно виконувати задачі економічного відділу. З'явились питання? Пиши нам на пошту center@buro.com.ua або дзвони по номеру +380 67 652 16 88.