Чому автоматизація фінансів - це майбутнє?

Сьогодні бізнес все більше автоматизовує процеси. Не для кого не секрет, що тут велику роль відіграють нові виклики, як пандемія, війна та інше. Всі розуміють, щоб оптимізувати ресурси та зекономити потрібно автоматизовувати всю діяльність в тому числі і фінанси. Проте, дуже часто бізнес не поспішає це робити, бо нові технології викликають чи то побоювання чи то незнання та "довгий" процес адаптації. Юлія Дирявко фінансовий експерт та co-founder консалтингової компанії "Бюро" наголошує на тому, що автоматизація фінансів - це майбутнє, яке вже сьогодні потрібно впроваджувати в бізнесі.

Проте, нерідко фаундери та СЕО говорять про гіпотетичні ризики, стримують їх для впровадження автоматизації. Тож в цьому блозі Юлія Дирявко, розкаже більше інформації про побоювання та розвіє міфи про автоматизацію.


Страх змін в компанії після автоматизації

Багато клієнтів розуміють, що перед тим, як автоматизувати процеси треба оновити все, що є наявне в компанії. Перед автоматизацією фінансів важливо проводити аудит всього, що є.


Довгий процес впровадження та зупинка роботи підприємства

Насправді, ніхто не буде зупиняти ваші власні процеси, які рухають в своєму напрямку. Перед запуском вам потрібно проаналізувати всю діяльність, яка була та бути готовим до змін, які покращують роботу.


Побоювання, як швидко співробітники можуть навчитись

Ці побоювання з'являються через те, що в минулому компанії, ви могли стикатись із програмами, де треба вузька спеціалізація та довге навчання для співробітників. Саме тому в замовника виникає залежність від внутрішньої команди. Проте, сьогодні компанії, які впроваджують автоматизацію фінансів для бізнесу, проводять короткі навчання, тренінги та воркшопи. Це може бути спільна реалізація проєкту із включенням у команду представників замовника.

Чи добре, що зараз все більше бізнес-процесів автоматизуються? Я навпаки рада, що допомагаю бізнесам покращувати свою роботу, зробити її легшою та робити так, щоб підрахунок та аналіз фінансів займав невелику частину часу і бізнес міг концентруватись на більш стратегічних задачах. Якщо ви хочете покращити ваш фінансовий відділ та впровадити автоматизацію, то звертайтесь до нас.