Освітнє партнерство з коледжем інженерії, управління та землевпорядкування НАУ


В сучасній Україні та світі знання і навички стають ключовими факторами успіху. Партнерство між бізнесом та освітніми закладами набувають все більшої ваги. Сьогодні компанія "Бюро" та ""Bimp підписали меморандум співпраці з коледжем інженерії, управління та землевпорядкування НАУ. Це партнерство має на меті не лише підтримку бізнесу та навчання студентів, але й сприяє розвитку української освіти в цілому.

Студенти авіаційного коледжу тепер матимуть унікальну можливість користуватись практичними напрацюваннями та досвідом від компаній "Бюро" та "Bimp". Також топи компанії будуть впроваджувати практичні кейси, поради в навчальний процес коледжу та виступати перед студентами. Це партнерство дозволить студентам отримати повний спектр знань і навичок перед працевлаштуванням.

"Згадую себе в студентські роки і розумію, що не вистачало експертів-практиків, які б транслювали свій досвід. Бо часто буває так, що приходить молодий фахівець та не розуміє, як працює бізнес з якими питаннями стикається та які знання мають бути в пріоритеті. А завдяки нашому проекту студенти отримають, як теорію так і практику. Ця ініціатива дозволить випускати вже готових спеціалістів, що і нам як представникам бізнесу, допоможе швидше шукати якісні кадри", - ділиться Юлія Дирявко, co-founder компанії "Бюро" та "Bimp".

Це партнерство також підсилить соціальну відповідальність бізнесу та дасть плацдарм для вирощування досвідченого персоналу. Насправді це лише один з прикладів того, як бізнес і освіта можуть взаємодіяти та знаходити спільну мову. Наша компанія вірить, що співпраця буде прикладом для інших бізнесів та освітніх закладів.