Правила тайм-менеджменту в бізнесі


Експертиза: Юлії Дирявко co founder Бюро

Тайм менеджмент - це по суті управління часом. Ми можемо здійснювати якісь дії на себе чи на обставини, але не на сам час. Після того, як ми це усвідомимо, ми можемо обирати інструменти та принципи тайм -менеджменту та вправно їх використовувати.

Сьогодні існує дуже багато систем та правил по тайм -менеджменту, проте є дієві техніки, якими я сама користуюсь і можу рекомендувати. Вони допомагають прокачати свої скіли та досягти максимального успіху без вигорання та втоми.


Правило #1

Автоматизація роботи


Насамперед це правило корисне для керівників бізнесу, бо лише вміла автоматизація приведе до того, що ви зможете менше використовувати часу на операційні, а не стратегічні задачі.


Правило #2

Фокус та пріоритетність

Багато моїх колег- бізнесменів говорять, що їм найбільше допомагає планувати та бути продуктивним - фокус та вибір правильних пріоритетів. Моя рекомендація - краще зосередьтесь на 2-3 головних задачах на день. Такий вибір допоможе правильно виокремити те, що вам дійсно приносить результат і прибрати те, що зайве.


Правило #3

Додатки -планувальники


Гарними помічниками в плануванні дня, завдань і проектів можуть бути додатки, сервіси та інші інструменти, які роблять роботу більш результативною. Сьогодні існують навіть боти, які допомагають планувати, розставляти пріоритети і відсікати зайве. Ділюсь своєю підбіркою:

  • сервіси типу Trello, Thinks, To do, YouTrack,

  • ERP-системи, наприклад Bimp,

  • Google-календар,

  • звичайний блокнот чи щоденник.

Правило #4

Правильно делегуйте задачі

Керівники малих та середніх бізнесів дуже часто зі страхом підходять до потреби найманих працівників через фінансовий аспект. Але якщо розібратись, то правильне делегування економить ваші гроші. Важливий аспект - делегувати задачі в потрібний час та вибирати правильних виконавців.


Правило #5

Візуалізуйте результат


Візуалізація допомагає уявити результат кожної задачі, яку потрібно виконати. Важливо, уявляти все в деталях це допоможе спланувати необхідне і ви не будете робити непотрібну роботу.


Отже, ефективний тайм-менеджмент - необхідна умова для розвитку та масштабування вашого бізнесу. На мою думку, вміле використання часу - це фінансове зростання вашої компанії.