ТОП-5 проблем, з яким стикається малий та середній бізнес


Малий та середній бізнес, який вже другий рік поспіль є одним із основних джерел надходження коштів у державний бюджет, стикається з труднощами в умовах ведення справ через конфлікт. Сьогодні ми спостерігаємо інші проблеми, які стали актуальними: інтенсивна мобілізація чоловіків на службу до Збройних Сил України, зниження загальної спроможності громадян на покупки, скорочення фінансових резервів компаній майже до критичних рівнів, високий податковий тиск та обмежене кредитування.

"Проблеми підприємців у цьому році дуже схожі на ті, що були минулого, але вони мають свою специфіку. Серед ключових викликів, які стояли перед бізнесом у перший рік війни, можна виділити втрату майна та інших активів, розташованих на тимчасово окупованих територіях, а також відтік жіночої робочої сили за кордон", - ділиться Юлія Дирявко.

Чи є якісь універсальні рішення, щоб «утриматися на плаву»? Що потрібно робити в першу чергу та які конкретні заходи запроваджувати? Дієві рекомендації, які працюють від Юлії Дирявко, co-founder компаній "Бюро" та "Bimp та фінансового експерта. Читайте більше на сторінках видання The page тут.