Бюро візьме участь в проєкті U&WE Hub для жінок-підприємиць

Цього року компанія "Бюро" на чолі з Вікторією Домаревою та партнерка з адвокатського бюро Олена Сітарчук взяли участь в проєкті U&WE Hub для жінок-підприємець. Тренінгова програма допоможе жінкам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерками у часи невизначеності.


"Я дуже рада, що маю честь брати участь у такому проєкті, де ми можемо вчити та ділитись досвідом. На мою думку, українські підприємиці, незважаючи на військовий стан та кризову ситуацію, відіграють важливу роль у підтримці економіки країни. Вони продовжують розвивати свої бізнеси та здійснюють нові підприємницькі ініціативи. Сподіваюсь і вірю, що після навчання, ми не один раз почуємо про успішні бізнеси наших слухачів. В такі не прості часи, жінки мають відбудовувати економіку", - коментує Вікторія Домарева, co-founder та податковий експерт компанії "Бюро".


Вікторія буде виступати з темою: "Юридичні та фінансові аспекти створення бізнесу ". Також програма допоможе жінкам підприємцям перетворити власну ідею у прорахований покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацювати виклики бізнесу пов'язані з масштабуванням, кризовим менеджментом та залученням інвесторів. Також учасниці зможуть прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації і позитивний вплив на операційну діяльність. Навчання буде проходити в онлайн та офлайн форматі.


Більше про участь "Бюро" в проєкті, будемо ділитись у нашому Telegram-каналі: (https://t.me/buroconsulting)