"Бюро" включили до цьогорічного рейтингу Ukrainian Business Awards!


Одна з провідних українських бізнес-спільнот відзначила компанію "Бюро" на престижній премії Ukrainian Business Awards. Премія підтримує та нагороджує успішні бізнеси на території України. До цього рейтингу можуть увійти компанії в чотирьох сегментах бізнесу та 99 різних галузях діяльності.

"Наша команда дуже радіє від того, що ми стали частиною бізнес-середовища України та офіційно отримали визнання від Ukrainian Business Awards. Вкотре повторюю, місія нашого бізнесу - це надавати якісні послуги та автоматизувати бізнес-процеси наших клієнтів, а значить ми допомагаємо бізнесу та економіці України. Якщо ми потрапили до цього рейтингу - це означає, що ми рухаємось в правильному напрямку", - ділиться Вікторія Домарева, co-founder компанії "Бюро".

Критерії оцінки включали фінансовий аналіз компанії, дослідження її ринкової позиції та аналіз факторів ризику. Фінансовий аналіз включав ліквідність, платоспроможність, прибутковість, а також імпорт та експорт. Дослідження ринкової позиції - частку компанії на ринку, темпи зростання, присутність на сайті та соціальних мережах, а також відгуки клієнтів.

Компанія "Бюро" щиро дякує своїм клієнтам та партнерам за довіру і підтримку, які були важливими для рейтингу.

Бажаєте стати нашим клієнтом? Пишіть на офіційну пошту center@buro.com.ua або в наші соціальні мережі.