Юлія Дирявко стала менторкою проєкту Women For The Future


Юлія Дирявко co-founder компанії "Бюро" та "Bimp" стала менторкою проєкту Women For The Future. Проєкт, покликаний допомогти українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни, знайти нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.


"Впевнена, що з такими проєктами ми зможемо стати ще крутішою країною. Я вірю, що цей проєкт може стати важливим кроком до побудови сильної та самодостатньої України. Ініціативи, спрямовані на підтримку та навчання жінок, які мають потенціал змінити економічний ландшафт країни в умовах війни. Таких проєктів треба більше та вони мають стати масштабною історією", - ділиться co-founder "Бюро" та "Bimp" Юлія Дирявко.В рамках проєкту Юлія буде менторити жінок, навчати, допомагати створювати бізнес-проєкти та давати ефективні поради.


Відомо, що внаслідок повномасштабної війни 39% українців стали безробітними та втратили можливість фінансово себе забезпечувати. Більшість з них — жінки, які тепер не мають ні джерел доходу, ні можливостей для професійного розвитку. І хоч через це українки залишилися без важливих точок опори та стабільності, вони готові змінюватись та працювати над вирішенням проблеми.

Детальну інформацію про проєкт можна дізнатись тут. Разом ми зможемо зробити важливі зміни та допомогти жінкам знайти нові можливості для свого особистого та професійного розвитку. Більше про участь Юлії Дирявко в проєкті, можна дізнатись в наших соціальних мережах.